• +48 79 12 36 621
  • biuro@piknik-event.pl
  • Pon – Pt 08.00 – 18.00

Pikniki firmowe

decor

Pikniki firmowe: czas zabawy i integracji

Jak tylko słońce wychyla nos zza chmur, przyroda zobowiązuje do pobudzenia swoich sił twórczych i działania! To szczególnie ważne dla pracowników małych i dużych firm. Wyjdźmy na dwór, spotkajmy się na świeżym powietrzu, zjedzmy coś razem, porozmawiajmy od tak, normalnie, na luzie. Zorganizujmy sobie chwilę na oddech.

Dopasowana tematyka

Indywidualne podejście, sumienne opracowanie planu wydarzenia, twórcze podejście do realizacji celu – dopasowujemy tematykę imprezy i atrakcje do zainteresowań uczestników

Elastyczność teamu

Dopasowujemy się do budżetu, potrzeb, uwag i sugestii, doradzamy, podpowiadamy, proponujemy rozwiązania.

Bogate zaplecze

Przyjazna obsługa techniczna i własne bogate zaplecze, które wykorzystamy w odpowiednim momencie – posiadamy szereg urządzeń pneumatycznych, zapewniających nietypową rozrywkę.

Atrakcje dla dzieci

Szereg atrakcji dla dzieci: warsztaty, animacje, dmuchańce, zamki, zjeżdżalnie, tory przeszkód, opieka profesjonalnych animatorów,

Rozrywka dla dorosłych

Występy gwiazd, komików, fakirów, iluzjonistów, twórcze warsztaty, konkursy i pokazy, gry terenowe i …edukacja! Organizując pikniki tematyczne edukujemy i przekazujemy wiedzę z konkretnych dziedzin

Oprawa muzyczna

Zachwycająca oprawa muzyczna, dostosowana do okoliczności. Gwarantujemy najlepszą jakość muzyki, a dzięki temu dobrą zabawę.

Dobra lokalizacja

Wybór najlepszej lokalizacji spełniającej oczekiwania Klienta – malowniczego miejsca, do którego łatwo trafić

Niebanalny catering

Pyszny catering w najróżniejszych wersjach – dietetyczny, wegetariański, tradycyjny, słodki, słony, sezonowy.

Innowacyjność

Śledzimy najnowsze trendy, wdrażamy udoskonalenia, opracowujemy własne innowacyjne rozwiązania.

PIKNIKI FIRMOWE ŁÓDŹ – ORGANIZACJA PIKNIKÓW W ODPOWIEDNICH RĘKACH

Szukasz ludzi, którzy wiedzą, jak zagospodarować wybrane miejsce, by zgromadzonych wprawić w odpowiedni nastrój? Jak wykorzystać potencjał lokalizacji? Jak zorganizować intrygujący piknik firmowy? To my. Od 7 lat organizujemy pikniki firmowe, w jakich jeszcze nie uczestniczyliście.
Organizujemypikniki firmowe

Organizujemy pikniki firmowe

- małe – do 250 osób
- średnie – od 250 osób do 1000
- duże – powyżej 1000 osób

Nieważne czy spotka nas majowy deszcz, czy jesienna mała zawierucha. Ważne, żebyśmy wspólnie zebrali się do zabawy. Jak? Na pomoc przychodzą pikniki firmowe – a raczej pikniki rodzinne, organizowane przez naszą agencję eventową. Wychodząc z pracy, zabierzmy swoje rodziny i bliskich, wyjdźmy z roli pracowników. Spotkajmy się na świeżym powietrzu podczas imprezy plenerowej, która pomoże naładować akumulatory na kolejne roboczogodziny!

Pikniki rodzinne

To okazja do spędzenia kilku godzin na świeżym powietrzu w towarzystwie współpracowników i ich rodzin. W organizowanych przez nas piknikach firmowych umieszczamy elementy spotkań team building, jak i sporo atrakcji mających zbudować więzi pomiędzy pracownikami i sprawić wszystkim radość. Śmiech jest najlepszym środkiem relaksującym!

Zróżnicowana tematyka

Organizujemy imprezy plenerowe o zróżnicowanej tematyce. Dopasowujemy się do życzeń Klientów. W trakcie pikników rodzinnych organizujemy specjalne atrakcje dla dorosłych i dla dzieci. Często realizujemy gry terenowe, jak i spotkania firmowe w plenerze. Współpracujemy z iluzjonistami, gwiazdami estrady, a nawet fakirami, performerami i gimnastykami.

Rozrywka dla najmłodszych

Na większe imprezy oferujemy dmuchańce, zjeżdżalnie, zamki do skakania, tory przeszkód dla dzieci. Dbamy przede wszystkim o atmosferę imprezy plenerowej, jak i wygodę uczestników – poczucie swobody, rozluźnienia, chęci do wspólnej zabawy. Dzięki temu organizowane przez naszą firmę imprezy i pikniki firmowe zapadają w pamięci na długi czas.

Bezpieczeństwo podczas pikników

Zapewniamy bezpieczeństwo uczestnikom imprezy plenerowej (ubezpieczenie i ochrona, opieka medyczna, zezwolenia, pozwolenia, działanie zgodne z prawem). To bardzo ważne w przypadku organizacji dużego pikniku firmowego. Aby impreza była udana, musi być bezpieczna. Wiele energii poświęcamy na zabezpieczenie imprezy plenerowej. Nad uczestnikami czuwają doświadczeni pracownicy ochrony, a wszystkie wydarzenia są ubezpieczone. Gwarantujemy niezawodną obsługę techniczną oraz zapewniamy obsługę cateringową. Od 7 lat organizujemy wielkie eventy.
decor

Piknik Event - bezpieczne pikniki firmowe

Organizujemy wydarzenia prorodzinne – pikniki firmowe w Łodzi, w Warszawie, jak i w małych miasteczkach zawsze są wspaniałą okazją, by się lepiej poznać.