• +48 79 12 36 621
  • biuro@piknik-event.pl
  • Pon – Pt 08.00 – 18.00

Organizacja imprez

decor

Specjaliści w organizowaniu eventów

Eventy firmowe – Łódź, Warszawa, Poznań – niezależnie od miasta, od grupy, od budżetu, motywują, wpływają na polepszenie relacji i pogłębienie więzi wśród pracowników. Eventy firmowe mają w sobie moc łączenia. Chcesz z niej skorzystać? Potrzebujesz bodźca dla swojej firmy? Pobudzenia pracowników?

Imprezy integracyjne

Pomagamy zacieśniać więzi wśród pracowników w ramach zabawy dopasowanej do charakteru firmy.

Imprezy plenerowe

Czy to w parku czy w ogrodzie, w powietrzu bądź na morzu – organizujemy imprezy plenerowe dla małych i dużych przedsiębiorstw.

Pikniki firmowe i rodzinne

To wspaniała forma realizowania polityki prorodzinnej, na pikniki firmowe zapraszamy rodziny z dziećmi, dla których również przygotowujemy atrakcje,

Spotkania firmowe

Nieco bardziej oficjalny event, może przyjąć formę warsztatów, konferencji czy szkolenia, to wydarzenia ukierunkowane na edukację, bądź prowadzenie negocjacji.

Duże imprezy PREMIUM

Tak duże, że liczba gości przekracza setkę! Tak duże przyjęcia najczęściej spełniają cel wizerunkowy, promują markę, ale i dają pracownikom możliwość identyfikacji z firmą, w której pracują.

Imprezy firmowe

Cechują się swobodną atmosferą i twórczymi zabawami, mającymi zrelaksować pracowników Twojej firmy.

EVENTY FIRMOWE – ŁÓDŹ I NIE TYLKO, RÓŻNORODNE BRANŻE, INSPIRUJĄCE TEMATY

Piknik EventOrganizacja eventów

Piknik Event Organizacja eventów

Imprezy integracyjne dla branży medycznej? A może imprezy firmowe dla branży e-commerce? Cykliczna organizacja imprez dla dzieci w Twoim mieście?

Organizujemy eventy w każdym wymiarze. Dopasowujemy charakter imprezy do społeczności, jaka ma wziąć udział w wydarzeniu. Bierzemy pod uwagę potrzeby, cele i możliwości Klientów. Przedsiębiorcy odnoszą sukcesy właśnie dlatego, że wyróżniają się na rynku i odchodzą od sztampowego sposobu działania. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nigdy nie przedstawiamy gotowców do wcielenia w życie. Planujemy i wdrażamy w życie spotkania pełne wrażeń.

Różnorodne atrakcje

Zapewniamy różnorodne atrakcji (doświadczeni konferansjerzy, DJ, występy artystyczne, zabawy, warsztaty tematyczne – kulinarne, sportowe, kreatywne) oraz pełne zaplecze techniczne: technika estradowa, przygotowanie scenografii, sprzątanie terenu, dekorowanie przestrzeni, oprawa muzyczna.

Profesjonalny personel

Zapewniamy opiekę animatorów, ochronę czuwającą nad bezpieczeństwem i zdrowiem uczestników (w tym ubezpieczenie) oraz opiekę hostess i promotorów.

Indywidualne podejście

Zapewniamy stworzenie planu imprezy, indywidualne podejście oraz wyśmienity catering.
Info image 1
Info image 2
Imprezy integracyjne- gwarancja dobrej zabawy

Imprezy integracyjne - gwarancja dobrej zabawy

Czy możemy udzielić Wam gwarancji na dobrą zabawę? Każde wydarzenie jest procesem zależnym od wielu czynników.

Dzięki pogłębionym badaniom sytuacji wyjściowej, czyli sposobu codziennego funkcjonowania firmy, możemy wymyślić zabawy mające szanse na najlepsze przyjęcie przez uczestników. Wyczuwamy energię tłumu, co ułatwia nam prowadzenie eventów firmowych.

Realizujemy opracowany scenariusz, jeśli widzimy, że goście są zadowoleni. W przypadku konieczności wprowadzania zmian do przebiegu wydarzenia, jesteśmy na nie gotowi. Właśnie dlatego możemy zagwarantować dobrą zabawę!

decor

Piknik Event - zawsze udane imprezy

Zgłoś się do nas. Przedstaw swój cel i pomysł. Przygotujemy propozycję eventu firmowego, jakiego niejeden przedsiębiorca Ci pozazdrości!
nami Wyślij nam wiadomość, abyśmy mogli zorganizować Twoją imprezę.
nami Wyślij nam wiadomość, abyśmy mogli zorganizować Twoją imprezę.

nami Kontakt z

Wyślij nam wiadomość, abyśmy mogli zorganizować Twoją imprezę.