• +48 79 12 36 621
  • biuro@piknik-event.pl
  • Pon – Pt 08.00 – 18.00

Kim jesteśmy

decor

Poznaj nas! Piknik Event agencja eventowa z Łodzi

Nasza agencja eventowa Piknik-Event to animatorzy, managerowie, odważni producenci wydarzeń firmowych. Sprawne działanie i rozbudowana sieć współpracowników pozwala nam na wykonywanie najtrudniejszych zleceń dla naszych Klientów.
Atmosfera

Atmosfera

Dobre samopoczucie gości spotkania, klimatyczne miejsce, estetyka dekoracji, jak i przestrzeni samej w sobie. Stawiamy na odpowiednio dobraną oprawę muzyczną i catering, jaki na długo fruwa we wspomnieniach.

Ludzie

Ludzie

Najważniejszym czynnikiem wpływającym na przebieg organizowanych wydarzeń są ludzie – to, kto poprowadzi imprezę, jakie ma doświadczenia i jakimi intencjami się kieruje. Gwarantujemy współpracę z profesjonalistami w tej kwestii.

Wydarzenia

Wydarzenia

Posiadamy własne zaplecze techniczne, różnorodne urządzenia pneumatyczne, dzięki którym możemy stworzyć intrygujące atrakcje. W ramach obsługi firm proponujemy również profesjonalnie przygotowanie takich spotkań jak konferencje, szkolenia, sympozja.

Piknik EventDlaczego wybrać

Dlaczego wybrać Piknik Event

Lubimy to, co robimy, sprawia nam to przyjemność, dlatego tak dobrze funkcjonujemy na rynku. Od ponad 6 lat zajmujemy się organizacją eventów dla firm. I wciąż towarzyszy nam świeża energia! Tworzymy akcje promocyjne, przygotowujemy od strony technicznej: konferencje, szkolenia, jak i pikniki firmowe.

Chcesz oderwać swój zespół od codziennych obowiązków i wpuścić do grupy nieco energii tanecznej? Zorganizuj imprezę firmową. Nasz twórczy team pomoże Ci w organizacji przyjęcia, w stworzeniu odpowiedniej aury i warunków do swobodnej zabawy.

Specjaliści od eventów

Spersonalizowane imprezy i dodatki

Wszystkie rodzaje eventów

  • lat doświadczenia
  • uczestników rocznie
  • miast i miasteczek
  • procent satysfakcji
Piknik Event- agencja eventowa Łódź

Piknik Event - agencja eventowa Łódź

Robimy to, co kochamy. Pomagamy przedsiębiorcom w organizacji atrakcji dla pracowników, klientów i kontrahentów. Wiemy, gdzie, kiedy i do kogo zadzwonić, by wszystkie elementy imprezy wzajemnie się zazębiły i wydarzenie popłynęło w zaplanowanym kierunku wraz z jego uczestnikami!
Imprezy integracyjne
100%
Imprezy plenerowe
100%
Pikniki firmowe i rodzinne
100%
Spotkania firmowe
100%
Duże eventy PREMIUM
100%
Impreza z Piknik Event

Poznaj naszą agencję eventową Piknik-Event!

Daj się namówić na organizację energetycznego eventu!