• +48 79 12 36 621
  • biuro@piknik-event.pl
  • Pon – Pt 08.00 – 18.00

Imprezy świąteczne

decor

Imprezy świąteczne Łódź, Warszawa, Poznań

Spełniamy świąteczne życzenia zapracowanych. Zapewniamy odpowiednie miejsce na Wasze wydarzenie, dbamy o serwowanie smacznych potraw wigilijnych. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i życzenia. Organizujemy tradycyjne spotkania wigilijne, jak i nowoczesne, na których nie uświadczycie pierogów z barszczykiem, za to może się pojawić sushi!

Czas świętowania - imprezy świąteczne w Łodzi i poza miastem

Święta to idealny czas na zatroszczenie się o relacje. Niby nic się nie zmienia, a jednak… nachodzi nas refleksja, mgiełka świątecznego nastroju wisi w powietrzu oznajmiając, że grudzień to niezwykły miesiąc. Od wielu pokoleń czas świąt jest czasem magicznym – dlaczego? To czas podsumowania, rozważań o tym, co było, wspomnienie wspólnych chwil i swoich działań. W czasie świąt robimy sobie rachunek sumienia. Dziękujemy wzajemnie za wspólnie spędzone chwile, życzymy szczęścia na kolejne dni. Warto ten moment wykorzystać w biznesie do budowania wspólnotowego podejścia w grupie, podkreślenia, że każdy z Waszych pracowników jest ważny i doceniacie jego pracę.
spotkania firmoweCelebracja świąt -

Celebracja świąt - spotkania firmowe

Organizacja wigilii firmowych to spełnienie potrzeb wyższego rzędu w przedsiębiorstwach. Dzięki takim wydarzeniom, pracownicy mają okazję, by porozmawiać, złapać oddech i bez skrępowania poplotkować. Czas świąt to dla przedsiębiorców okres wzmożonej aktywności – to dlatego wcielamy się w role elfów i zimą przychodzimy z pomocą, by sprawnie zorganizować Waszą wigilię firmową. Wigilie firmowe to celebracja całego roku wspólnej pracy, to nie wymysł marketingowców i PRowców. To podstawowa potrzeba ludzka – człowiek jest przecież istotą społeczną.
Jesteśmy tam, gdzie nie może zabraknąć świątecznego nastroju! Organizujemy wigilie firmowe, w ramach których oferujemy pełną obsługę wydarzenia. Niczym zaradne elfy pomożemy Wam zorganizować wspaniałe wydarzenie!

Dogodna lokalizacja

Oprawa muzyczna oraz techniczna

Pyszny catering

Prezenty i atmosfera celebracji

Komfort i bezpieczeństwo

decor

Piknik Event - niezapomniane wigilie firmowe

Święta tuż tuż, a Wy wciąż nie macie pomysłu na zorganizowanie wigilii firmowej? Skontaktujcie się z nami!