• +48 79 12 36 621
  • biuro@piknik-event.pl
  • Pon – Pt 08.00 – 18.00

Organizacja imprez firmowych

decor

Piknik Event - organizacja imprez firmowych

Jeśli planujesz imprezę firmową dla pracowników albo szukasz pomysłu na event firmowy – zapraszamy do współpracy z Piknik Event! Organizowane przez nas imprezy firmowe na długo zapadają w pamięć i mówi się o nich jeszcze długo po wydarzeniu.

Organizacja imprezy - od czego zacząć

1. Zadzwoń do nas i przedstaw swój pomysł imprezy firmowej.
2. Wspólnie ustalimy szczegóły, żeby wydarzenie było wyjątkowe.
3. Skupimy uwagę na wszystkich detalach i postaramy się, aby każdy element składowy wydarzenia, tj. miejsce, catering, muzyka i atrakcje były ze sobą spójne.
4. Stworzymy branding imprezy firmowej – zaproszenia, plakaty, scenografię z logo imprezy na czele.
5. Przypiszemy dla Ciebie konkretną osobę, która będzie się zajmować projektem, i która będzie raportować działania na każdym etapie realizacji eventu.
6. Stworzymy spersonalizowany „produkt” odpowiadający Twoim potrzebom.
7. Zagwarantujemy pełne bezpieczeństwo i najlepsze atrakcje.

IMPREZY FIRMOWE - PROFESJONALNE I O WYSOKIM STANDARDZIE

Piknik Event przygotowuje imprezy dla firm w sposób profesjonalny i zapewnia wysoki standard każdego wydarzenia. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży gwarantujemy pełne zadowolenie klienta i oferowanych przez nas usług.
Imprezy firmowena każdą okazję

Imprezy firmowe na każdą okazję

Jesteśmy kreatywni i otwarci na wszelkie pomysły – wymyślamy, tworzymy i szukamy inspiracji, dzięki czemu każde wydarzenie jest wyjątkowe. Nasza praca jest naszą pasją. Staramy się, aby każdy event był niezapomniany i pełen wrażeń.

Organizowane przez nas „imprezy firmowe” mają bardzo szerokie spectrum zastosowania w rzeczywistości. Zajmujemy się organizacją wszelkiego rodzaju eventów firmowych, począwszy od imprez integracyjnych na świeżym powietrzu z dużą dawką humoru, jak również wystawnych gal podkreślających współpracę z kluczowymi kontrahentami i kształtujących pozytywny wizerunek firmy. Mogą to być wydarzenia mniej – lub bardziej oficjalne.

Przygotowujemy imprezy na terenie całej Polski dla małych grup, jak i na kilka tysięcy osób. Wszystkie traktujemy tak samo poważnie i profesjonalnie. Podobnie jak z muzyką, nie ma tu ograniczeń, a znając preferencje klienta, możemy zaproponować coś, co trafi w jego gusta, ponieważ potrzeby są różne ale sprowadzają się do wspólnego mianownika – mile spędzonego czasu i dobrej zabawy.

Imprezy plenerowe

Mniej lub bardziej szalone

Gale i bankiety

Oficjalne wydarzenia dla Twoich klientów i kontrahentów

Imprezy tematyczne

Eventy z gotowym przemyślanym scenariuszem

Imprezy integracyjne``team building``

Eventy, które ułatwiają poznanie współpracowników w niecodziennych sytuacjach, tworzeniu dobrych relacji z przełożonymi wspierając przy tym integrację całego zespołu i polepszenie komunikacji w miejscu pracy.

Piknik Event - dlaczego my?

W swoim dorobku posiadamy ogromną ilość szkoleń, setki imprez integracyjnych dla pracowników organizowanych dla firm o różnych profilach działalności. Dysponujemy ogromnym zapleczem sprzętowym i logistycznym. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo, profesjonalną obsługę i sprawdzonych podwykonawców. Ponadto kochamy swoją pracę, mamy masę nowych pomysłów, mnóstwo gotowych scenariuszy i jesteśmy otwarci na wszelkie wyzwania. Zagwarantujemy, że wszystkie sprawy techniczne będą zapięte na ostatni guzik, a zabawa świetna i niepowtarzalna.