Piknik Japoński

Wielkim zaszczytem było przygotować i zrealizować to wydarzenie dla 3500 osób. Poza pakietem atrakcji typowo piknikowych, których nie mogło zabraknąć, uczestnicy mieli okazję, w przystępny sposób poznać kulturę, obyczaje Kraju Kwitnącej Wiśni. Lubimy stawiać wysoko poprzeczki – tak było i tym razem. Korzenie klienta to właśnie Japonia. Pozytywny feedback a efektem tej realizacji były kolejne, […]

Piknik rycerski

Ponad 500 dorosłych i dzieci miało możliwość przenieść się do czasów rycerskich, poznać ich zasady, kulturę i obyczaje i umiejętności. Łuki, armaty, przejazdy konno a także dużo rękodzieła, pokazów, dworskiego jadła i napitku. Poza tym masa atrakcji piknikowych.

Piknik bliżej natury

Malownicze miejsce, sielanka, relaks i dużo dobrej zabawy. W tak pięknych okolicznościach przyrody niezapomniane chwile spędziło prawie 500 pracowników i ich rodzin, którzy zjechali z całej Polski. Każdy miał okazję poczuć się przez chwilę jak na wakacjach z dzieciństwa. Popływać łódką, przejechać się dorożką, pograć w piłkę i poobcować ze zwierzętami gospodarskimi, zobaczyć dawną wioskę […]

Bicie rekordu RKO

Ogólnopolska akcja organizowana przez WOŚP, której celem było wspólne promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy. Dołączył nasz dzielny klient ze swoją drużyną ratowników medycznych. Całość streamowaliśmy na YT a w wolnych chwilach można było przekonać się na własnej skórze, jak dalekie mogą być skutki brawurowej jazdy samochodem, na symulatorach zderzeń.

Słowiańska Biesiada

Fajnie pracować dla ludzi z masą pozytywnej energii. Tak było i tym razem. Prawdziwa Słowiańska Biesiada w 800 tysięcznym mieście? No a jak! W pikniku uczestniczyło 900 osób. Klient zadowolony, a to dla nas największa nagroda.

Food Truck Tour

Trzy lokalizacje, dwa miasta trzy dni i ponad 1800 wydanych burgerów. Klient najedzony to klient zadowolony.

Plogging

Dwie godziny, dwie drużyny, 50 osób, jeden las. Ponad pół tony śmieci! To już drugi raz kiedy mieliśmy zaszczyt organizować dla naszego klienta Fujitsu Polska, plogging. Tym razem przy okazji World Cleanup Day 2019.

Piknik Bollywood

Podróż do Indii okazała się bardzo pomocna przy przygotowaniu konceptu Pikniku Indyjskiego dla naszego klienta. Atrakcje, jedzenie, program artystyczny, scenografia, muzyka i ciekawi ludzie. Impreza przyciągnęła prawie 3000 pracowników wraz z rodzinami.